Tygřice mají za sebou poslední domácí zápasy základní části. Ani jeden se však bohužel nevyvedl.

2.4. FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vs. FBS Olomouc 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)

Zápas s Olomoucí se nesl v podobném duchu jako v Čajkaréně.
Na gól se sice čekalo poměrně dlouho, ale i tentokrát šel do vedení soupeř.
Ve druhé třetině hrály Hanačky prakticky svůj zápas, trestaly chyby domácích a vypracovaly si velké množství šancí, z nichž tři skončily gólem. Tigers dlouho nemohly nalézt odpověď, ale nakonec se to přece jen podařilo nejlepší hráčce zápasu Kateřině Fousové.
Gól do šatny Start povzbudil a ve třetí části zlepšily svou aktivitu, což neslo ovoce v podobě přesilové hry. Z té však domácí hráčky téměř nezahrozily a i když se v závěru utkání pustily do napadání soupeře, potřebné góly nakonec nepřišly.
Olomouc tak získala v Praze tři body po totožném výsledku jako na domácí půdě.

3.4. FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vs. K1 Florbal Židenice 2:8 (0:3, 2:3, 0:2)

Po pátečním neúspěchu měly Tigers velkou motivaci zápas proti Židenicím zvládnout lépe.
Už v první minutě ale dostaly dvě tvrdé rány. Soupeř potrestal hrubé chyby v obraně a už od začátku tak Start tahal za kratší konec. První část skončila tříbrankovým rozdílem a před tygřicemi stál těžký úkol.
Ve druhé třetině svitla pro domácí naděje v podobě branek Pěnkavové a Balejové, nicméně jinak byly tygřice zcela bezzubé. Slabá produktivita začala trápit Start v tu nejméně vhodnou chvíli a se zápasem už nedokázal nic udělat. Naopak dračice potvrzovaly svou střeleckou pohodu až do samého závěru a v klidu tak dokráčely k vysokému vítězství.