Ani letošní specifický ročník turnaje Czech Open nebude ochuzen o týmy Startu. Naše barvy budou reprezentovat dva týmy Tigers. Ženský tým bude hrát kategorii Elite a mladý tým juniorek a dorostenek otestuje své síly proti ženským týmům v kategorii Open.

Přestože se letošní Czech Open musí obejít bez velkých zahraničních jmen, kategorie Ženy Elite přinese zajímavé souboje. Nejlepší české týmy si to rozdají systémem každý s každý v sedmičlené tabulce. Mladý tým Tigers tak poměří síly s Chodovem, Tatranem, oběma ostravskými týmy, Bohemkou, Panthers a českou reprezentací juniorek.

Tým juniorek a dorostenek pod vedením Adama Štegla si vyzkouší souboje proti ženským týmům. V základní skupině je čekají týmy Litvínova, Sparty, Tatranu a také rakouský tým Rambazamba.

Očekávání obou týmů Tigers popisuje šéftrenérka a hlavní trenérka ženského týmu Karolína Šatalíková: "Tým, který bude hrát ženskou elitu je velmi mladý, turnaj využijeme k přípravě na novou sezónu a těšíme se na něj. V Open kategorii budou hrát převážně naše juniorky a i pro ně to bude především velká zkušenost v ženské kategorii."