Další víkend za námi a oba elitní týmy absolvovali další zápasy. Ani jednomu se tentokrát bohužel příliš nevedlo.

Muži v sobotu v Ostravě srdnatě bojovali, avšak body z venkovního utkání ani tentokrát nepřivezli. Skóre otevřel Lukáš Netrefa, který byl následně vyhlášen nejlepším hráčem utkání. Po ubráněné přesilovce přidal Start ještě jednu branku a do druhé třetiny se šlo za stavu 2:0 pro hosty. Domácí ale v dalším dějství skóre srovnali a třetí třetina tak slibovala drama.

Začátek třetiny měla opět ve své režii Letka, která během čtyř minut dokázala třikrát skórovat. Na to sice dokázal Start rychle odpovědět, avšak Letka následně využila přesilovou hru a muži tak museli dohánět tříbrankové manko. Za vyrovnáním Start vykročil po gólu Jiřího Lebedy a brance v pětiminutové přesilovce, avšak další góly naši muži již přidat nedokázali a Letce tak podlehli těsně 5:6.

Zápas našich žen se opět nesl ve znamení nízké produktivity a trápení v koncovce. I když měly v první třetině několik gólových příležitostí, nedokázaly míček usměrnit mezi tři tyče a soupeř naopak nekompromisně trestal chyby. Chodov se nejprve prosadil z dorážky a na konci třetiny přišel ještě gól do šatny. Ve druhé třetině domácí tým nedokázal vrátit úder a po dalších třech inkasovaných gólech musel přijít timeout. Ani ten však domácím hráčkám nepomohl a po nevyužité přesilovce inkasovaly tygřice znovu, tentokrát už pošesté. Naděje svitla až na konci druhé třetiny, kdy početní výhodu dokázala využít Barbora Špačková, která dorazila míček do chodovské branky. Nový impulz do třetí třetiny mělo hráčkám Tigers přinést střídání brankářek, avšak ani tento tah nepomohl zvratu v zápase. Chodov se nakonec ještě dvakrát prosadil a pečetil vítězství v poměru 1:8.