Sváteční den přinesl utkání obou elitních týmů. Bohužel, ani jeden nepřinesl žluto-černým žádnou radost. I když obě utkání byla dobře rozehrána, tak soupeři dokázali převrátit skóre ve svůj prospěch ve třetích třetinách a sebrali tak všechny body.

17.11. | DDQ Florbal Chomutov vs. FAT PIPE Start98 Kunratice | 10:8 (2:1, 2:5, 6:2)

Muži vycestovali do Podkrušnohoří, kde se utkal s místním celkem. Chomutov se dlouho s hosty přetahoval o výsledek utkání, ale utkání uzavřel pěti góly v řadě a zpečetil tak otočku v utkání, která znamenala, že všechny body zůstanou domácím a Start se vydá na cestu domů s čepovanou desítkou.

17.11. | FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vs. PSN Tatran Střešovice | 4:7 (0:0, 3:1, 1:6)

Ještě krutější zápas prožily tygřice. Výborný a koncentrovaný výkon udržely 45 minut, to však bylo málo a závěrečná čtvrthodina utkání patřila čistě hostujícím hráčkám ze Střešovic. Ty zvládly v tomto úseku nasázet hned šest branek v řadě a ze stavu 1:4, otočily utkání na konečný stav 7:4 ze svého pohledu. Body tak nezapsal ani jeden z našich týmů. Ženy navíc čeká během následujících tří týdnů pouze dohrávka s Bulldogs, jinak mají díky MS žen pauzu od soutěžních utkání.

Autor: Karolína Laura Hornová