Prázdniny jsou v plném proudu, a přestože se virus snaží znepříjemňovat nám život, jako každý rok i letos se další měsíc ponese ve znamení letního soustředění naší mládeže. V letošním roce budeme za zpřísněných hygienických opatření "okupovat" Smržovku. V tomto článku pak budeme průběhy jednotlivých soustředění a kategorií tradičně sledovat a přinášet Vám aktuální informace. Sledujte proto nejen tento článek, ale samozřejmě také naše oficiální kanály na sociálních sítích.

Soustředění starších a mladších žákyň začalo!

V pořádku jsme dorazily na Smržovku, kde už nás (autobus) netrpělivě vyhlíželi kluci, kteří svoje soustředění končili. My jsme začaly obědem, byly na přivítanou výborné špagety. Trochu jsme se zdržely rozdělením do pokojů, ale dopadlo to dobře a všechny jsme spokojené se svými spolunocležnicemi.
Do našeho prvního tréninku jsme vlétly naplno a po delší době jsme se zase skamarádily s florbalkama a gólmanky si začaly zvykat na chrániče. Bylo to fajn, těch tréninků nás čeká fakt hodně, ale určitě to dáme.
Po sladké večeři (buchtičky se šodó) nás čekaly herní tréninky, což nás hodně bavilo. Těšíme se zase na zítra, zdravíme domů, jsme všechny v pořádku.