V sobotu do Kunratic přijede jeden z adeptů na postup do Superligy. V rámci devátého kola přivítá Start od 18:30 celek z Ústí.

Severočeši v letošní sezóně uzmuli z dosavadních osmi utkání téměř všechny body. Jedinou porážku jim uštědřilo vedoucí Brno, když je zdolalo poměrem 3:1. Ústí se zatím prezentuje velmi dobrou ofenzivou, mohou se chlubit nejvyšším počtem vstřelených gólů ze všech týmů v lize. Mají také nejvyšší brankový rozdíl, což svědčí i o kvalitní obraně, a zároveň mají svého zástupce v nejlepší pětce kanadského bodování ligy.

Start bude čelit velkému favoritovi, ale už proti Brnu se mu povedlo předvést působivý výkon, jímž favorita potrápil. Navíc jej budou v Kunraticích hnát vlastní fanoušci. K atraktivitě utkání by mohl přispět i fakt, že oba celky mají podobně mladé kádry, takže se dá očekávat zápas plný dravosti a bojovnosti.

23.10. | 18:30 | FAT PIPE Start98 Kunratice - Florbal Ústí | VIDEO | ONLINE

Věnujte pozornost podmínkám vstupu do haly:
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR test s negativním výsledkem;
- osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem;
- osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od očkování uplynulo: od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 14 dní;
od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní;
- osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní

Autor: Karolína Laura Hornová
Foto: Floorball in Prague