Ve třetím utkání série usiloval Start o její prodloužení. Nedokázal se ale prezentovat ve světle předešlých zápasů. Na domácí půdě padl 1:5 a do semifinále tak pokračuje soupeř z Ústí.

5.3. | FAT PIPE Start98 Kunratice vs. Florbal Ústí | 1:5 (1:1, 0:4, 0:0)

První třetina slibovala vyrovnaný průběh zápasu, neboť skóre bylo po 20 minutách 1:1. Úvodní gól vstřelil Matěj Netrefa. Napravil tak své předchozí zaváhání, kdy poslal svůj tým do oslabení.

Ve druhé části ale následovala gólová smršť hostů, kteří vstřelili čtyři branky, čímž donutili domácí celek k vybrání oddechového času. Ústecký gólostroj se sice zastavil, na povrch ale začaly vyplouvat emoce, což ve třetí třetině vedlo i k udělení dvou osobních trestů.

Na stavu série to už ale nic nezměnilo, Start po sympatických výkonech letošní pouť vyřazovacími boji končí.

Autor: Karolína Laura Hornová