Muži Startu se po téměř roční pauze představí na domácí půdě. Po dlouhé odmlce způsobené koronavirem se první liga mužů opět vrací do Kunratic, kde Start v sobotu od 14 hodin Start vyzve Florbal Chomutov.

Zatímco naši muži už mají za sebou jedno utkání, pro Chomutov se bude jednat o letošní premiéru. Start si určitě bude chtít spravit chuť z předchozího zápasu, ve kterém podlehl Znojmu poměrem 4:9. Domácí prostředí navíc slibuje diváckou podporu. Pro fanoušky stále platí určitá omezení, ale pro všechny hráče to bude jednoznačně vítané zpestření.

Do nové sezóny nastoupil Start s několika změnami v sestavě. Do Kunratic se vrátil Jiří Lebeda s Patrikem Chládkem, kteří v loňské sezóně absolvovali krátké hostování v superligovém SKV. Opačným směrem zamířil Ivan Pergler, který tak po několika letech v týmech Floorball Group změnil své působiště. Kádr Startu ale disponuje celou řadou mladých nadějí, na které bude v sezóně sázet.

11.9. | 14:00 | FAT PIPE Start98 Kunratice - DDQ Florbal Chomutov | VIDEO | ONLINE

Věnujte pozornost podmínkám vstupu do haly:
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR test s negativním výsledkem;
- osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem;
- osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od očkování uplynulo: od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 14 dní;
od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní;
- osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní

Autor: Karolína Laura Hornová
foto: Floorball in Prague