Po dvou nevydařených zápasech se Startu podařilo zvítězit. Chuť si spravil na domácí půdě proti Jaroměři, kterou deklasoval 13:4. Zaslouženě tak získal tři body, díky čemuž se momentálně nachází na sedmé příčce v tabulce.

20.11. | FAT PIPE Start98 Kunratice vs. TJ Sokol Jaroměř | 13:4 (3:1, 4:1, 6:2)

Ačkoli byl úvod utkání poměrně vyrovnaný, domácí po pomalejším rozjezdu zapnuli na plné obrátky a po úvodní třetině vedli o dvě branky. Zkraje té druhé zaznamenali další dvě přesné trefy a donutili hosty ke střídání brankáře. Nový maskovaný muž přinesl Sokolům alespoň na chvíli jistý impulz a podařilo se jim zbrzdit gólostroj Startu.

Ten se ale opět rozjel ke konci druhé části a na začátku třetí třetiny zvyšoval nejlepší hráč utkání Jan Novotný už na 8:2. Poslední dvacetiminutovka se strhla ve zběsilou přestřelku, padlo celkem osm gólů, ale náskok domácích už byl nedostižitelný.

Autor: Karolína Laura Hornová