První ligový zápas sezóny mají za sebou naši muži. Zápas na půdě Havířova nabídl mnoho zvratů, ale nakonec se kluci vrací bez bodů, když podlehli domácím 8:10

Přitom začátek vypadl nadějně. Dlouhá cesta nebyla znát a po první třetině vedl Start 2:0. Ve druhé třetině domácí zabrali a skóre otočili až na 5:4, ale koncovka této části hry patřila opět Startu a do šaten se šlo za stavu 6:5 pro Start.

I ve třetí třetině se skóre přelévalo. Domácí srovnali, Start šel do vedení, domácí opět srovnali, ale tentokrát přidali další dvě branky. Necelé 2 minuty před koncem snížil z nájezdu Ivan Pergler a trenér Havránek sáhl k power play. I přes tlak se nepovedlo vyrovnat a naopak Havířov přidal 10. gól.

Ze souboje žluto-černých si tedy Start body neveze a bude to muset zkusit příští týden na půdě Gullivers Brno.