Start měl zápas skvěle rozehraný, nakonec ale doplatil na špatnou koncovku, díky čemuž se Havířov dokázal vrátit do zápasu. Torpedo dovedlo utkání až do prodloužení, kde průběh zápasu definitivně zvrátilo na svou stranu. Kunratice tak zapsaly jeden bod za porážku 5:6.

15.1. | FAT PIPE Start98 Kunratice vs. Torpedo Havířov | 5:6p (3:2, 2:1, 0:2 - 0:1)

V první třetině si domácí vybudovali tříbrankové vedení. První trefu měl na svědomí Adam Kulík, který si počínal bezchybně v přečíslení 2 na 1. Další gól přidal Matěj Netrefa taktéž při brejkové situaci a třetí zásah zapsal Jiří Lebeda po střele z hrany velkého brankoviště. Poté se o slovo přihlásili i hosté, kteří nejprve využili přesilovou hru, a následně se jim povedlo vstřelit gól do šatny.

Ve druhé části mohli diváci vidět další dvě branky domácích a také snížení ze strany Slezanů. Až do 44. minuty disponoval Start dvoubrankovým vedením, o které ale do konce třetí třetiny přišel i kvůli dalšímu obdrženému gólu v oslabení. Hosté vstoupili do prodloužení lépe naladěni, což se projevilo už po třiadvaceti vteřinách, kdy Torpedo definitivně dokonalo obrat.

Autor: Karolína Laura Hornová