​Sobotní zápas dle očekávání, nedělní trest za opakované chyby. I tak by se dal ve zkratce popsat uplynulý herní víkend.

20.2. FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vs. 1.SC TEMPISH Vítkovice 1:15 (0:6, 0:5, 1:4)

V sobotu na Jižní Město zavítal dosud nepřekonaný lídr z Vítkovic.
Rytířky potvrzovaly svou suverenitu již od samého začátku utkání. V první třetině nasázely do branky Tigers šest gólů a domácímu týmu dovolily pouhé tři střely.
Svatyni Nikoly Příleské ohrozil Start ve druhé třetině jen pěti střelami a do své branky inkasoval dalších pět gólů.
O něco příjemnější průběh měla až poslední perioda, která skončila poměrem 1:4 z pohledu Tigers, přičemž dílčí úspěch domácího týmu zaznamenala Kateřina Kovaříková.

VIDEOSESTŘIH

21.2. Panthers Praha vs. FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 6:4 (5:2, 1:2, 0:0)

V neděli se vydaly tygřice bojovat na půdu Panthers Praha. Jasným cílem do tohoto zápasu byl zisk tří bodů, což si ale Tigers značně zkomplikovaly už v úvodní třetině. Zápas měl vzhledem k využité přesilovce příznivý začátek. Tygřice šly do vedení už ve druhé minutě, kdy se prosadilo duo Špačková - Zlatníková. Na tento počin ale nedokázaly navázat a po první třetině šly do šaten za stavu 2:5.
Ve druhé části hrály opět roli přesilovky. Oba týmy tu svou využily a Tigers přidaly ještě jeden přesný zásah. Po čtyřiceti minutách se tak Start dostal na dostřel a do třetí třetiny vstupoval s motivací zápas zvrátit.
To se však nepodařilo a i přes to, že svého soupeře více jak dvojnásobně přestřílel, nedokázal svou snahu přetavit v tolik potřebný kontaktní gól. Byť se v závěru zápasu pokusily tygřice využít výhodu jedné hráčky v poli navíc a sympaticky bojovaly při hře v šesti, skóre zápasu se již nepohnulo a velmi důležitý zápas na půdě soupeře ztratily.