​Po dvou týdnech se naše ženy vrací do akce. Reprezentační pauza a následná karanténa juniorských reprezentantek znamenaly pro Start dva víkendy bez soutěžních utkání. Nyní se ale tygřice vrací na extraligové palubovky v plné síle a opět je čekají dvě utkání. V sobotu na Jižním Městě přivítají od 14 hodin Vítkovice a v neděli se vydají do Rudné, kde budou od 16 hodin čelit celku Panthers Praha.

V sobotu zavítá na Jižní Město celek 1. SC TEMPISH Vítkovice. S obhájkyněmi titulu se Start naposledy utkal v rámci letního turnaje Czech Open, kdy ostravskému celku podlehl poměrem 2:5.
Vítkovice v této sezóně zatím předvádí zcela suverénní výkony. V dosavadních devíti zápasech neztratily ani bod a proto jim zaslouženě patří první příčka v tabulce. Svým soupeřům také několikrát nadělily dvouciferné gólové příděly, což svědčí o jejich vysoké produktivitě.
Je tedy jisté, že naše ženy čeká velmi náročné utkání, ve kterém mohou pouze překvapit.

Nedělní zápas nabídne souboj s dalším týmem, se kterým se Start v rámci Extraligy letos ještě nesetkal. Naše ženy zavítají na půdu Panthers Praha, jež momentálně figurují s osmnácti body na páté příčce. Tuto pozici drží i díky svému počinu z posledního kola před přerušením soutěže, kdy senzačně získaly skalp Tatranu Střešovice. Na půdě soupeře tehdy zvítězily poměrem 5:3.
Tento zápas bude pro oba celky klíčový. Tigers potřebují získat tři body, aby se odpoutaly od osmého místa, které jako poslední zaručuje účast v play-off. Panthers si v případě plného bodového přídělu pojistí svou pátou pozici.

Vzhledem k opatřením není možné sledovat utkání přímo v hale a tak si nezapomeňte pustit videopřenosy!

20.2. 14:00 FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - 1. SC TEMPISH Vítkovice

21.2. 16:00 Panthers Praha - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice