Mužský A tým čeká výjezd do Ostravy a v utkání, které začne ve 14:00, vyzvou tým FBC Letka Toman Finance Group. Ženy se tentokrát představí na domácí půdě a v bitvě o Jižní Město vyzvou od 15 hodin Florbal Chodov.

Atraktivní podívanou nabídne derby tygřic se lvicemi. O velmi pikantní souboj půjde zejména z toho důvodu, že před začátkem sezóny došlo k několika transferům v rámci obou klubů. První vzájemný zápas na srpnovém turnaji Czech Open navíc skončil nejtěsnějším možným rozdílem, a tak se budou chtít oba značně omlazené týmy ukázat v lepším světle. Zároveň se bude jednat o poslední zápas za přítomnosti fanoušků na dlouhou dobu a v tomto těžkém utkání budou tygřice podporu potřebovat.

Po vydařeném zápase s Havířovem budou chtít muži obrat o body dalšího soupeře z východu republiky, tentokrát však na jeho půdě. Negativní bilanci z venkovních hřišť bude chtít A tým Startu zvrátit v zápase proti Letce, která je v tuto chvíli s výhodou jednoho zápasu jejich tabulkovým sousedem a drží devátou příčku. Další získané body by mohly znamenat značný posun tabulkou, proto bude důležité, aby muži navázali na povedený výkon z posledního domácího utkání.