Sezóna 18/19 se kvapem blíží a proto Vám přinášíme informace k jejímu zahájení. V uvedeném článku naleznete rozpis tréninků 18/19 pro jednotlivé kategorie i všechny potřebné informace k bezproblémovému zahájení sezóny. Takže 3, 2, 1 - START98!

I v letošní sezóně bude naším hlavním zázemím sportovní hala v Kunraticích. Jak jste však jistě už v závěru školního roku a loňské sezony jistě zaregistrovali v rámci našeho projektu Floorball Group (FG) se nám otevírají i nové možnosti, ale jedno po druhém.

Rozvrh tréninků 18/19

- dle tohoto trénink.plánu pak zahajujeme tréninkový proces od pondělí 3.9.2018

časy uvedené v rozvrhu pak znázorňují pouze čistý čas na hrací ploše, proto apelujeme na hráče a hráčky všech kategorií, aby byli vždy připraveni (převlečeni ve sport.oblečení) na zahájení tréninků již 20 min přededem, kdy se budeme převážně věnovat rozcvičení / zahřátí a celkové přípravě na hlavní část tréninku.

Detailní nastavení trénink.režimů pak všechny kategorie a jejich hráči nastaví s jednotlivými trenérskými týmy hned v prvním týdnu tréninků.

Novinkou pro letošní sezónu pak bude řada speciálních tréninků pro vybrané skupiny hráčů a hráček všech klubů FG, mezi které budou patřit specializované brankářské, kondiční či technické tréninky ve spolupráci předních trenérů klubů FG a elitních hráčů a hráček. Bližší informace k těmto tréninkům budeme rovněž zveřejňovat brzy po zahájení sezóny.

Velkou novinkou pro všechny kluby FG pak bude odstartování tzv. "Členské sekce" tedy zcela nové komunikační platformy, která bude obsahovat kompletní informace k akcím, dění i vešekeré organizaci našich klubů s hlavním cílem = centralizovat a zjednodušit hlavní informační kanál pro naše členy a jejich rodiče. Postupně tak během září opustíme dílčí a často zmatečné a neefektivní nástroje typu Facebookových skupin apod. Celý systém bude rodičům a hráčům představen rovněž společně s dalšími organizačními informacemi v úvodu nové sezony.

Těšíme se na Vás v nové sezóně 18/19 a věříme, že v ní všichni naši hráči, hráčky, trenéři, rodiče i fanoušci budou zažívat mnoho příjemných chvil, zážitků a radostí při společném florbalovém životě.