Již tuto sobotu nás čekají premiérové duely nové sezóny na domácí půdě. Velká florbalová sobota začne v 16:30 na Sportovní hale Jižní Město, kde naše ženy přivítají FBC ČPP Ostrava a následně lze zavítat od 19:00 do Sportovní haly ZŠ Kunratice, kde pro změnu muži přivítají Štíry z Českých Budějovic. Oba týmy čeká pořádně náročná prověrka.

19.9. 16:30 FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vs. FBC ČPP OSTRAVA (SH Jižní Město)

Ostravský tým přes léto získal pár velmi zajímavých posil a chce jistě útočit na svou první finálovou účast. Holky tak čeká jeden z nejtěžších protivníků a budou vaši podporu zaručeně potřebovat. O síle soupeřek hovoří i výsledek úvodního kola. Jako jediný tým dokázaly nastřílet dvouciferný počet branek. Navíc poslední vzájemné měření sil na letním turnaji Czech Open nám nevyšlo a máme soupeři rozhodně co vracet.

19.9. 19:00 FAT PIPE Start98 Kunratice vs. FBC Štíři Č. Budějovice (SH ZŠ Kunratice)

Mužský tým po dvou dalekých výjezdech okusí výhodu domácího prostředí. Po úvodních kolech se krčí na posledním místě tabulky a rozhodně by se rád odpoutal z této nelichotivé pozice. Naopak Štíři jsou pouze o skóre druhým týmem a hrají ve velké pohodě. Spoléhají především na své mladé pušky. Tomáš Hanák a Jan Procházka mají dohromady pouze 37 let, ale za první dva zápasy posbírali neskutečných 15 kanadských bodů. Připsat si první body tak bude těžká práce a každá podpora se jistě bude hodit.

Připomínáme nutnost nosit v prostoru haly roušku! Děkujeme!