V sobotu se poprvé v historii představí Start98 v nejvyšší soutěži! Zápasem na půdě nováčka z Mladé Boleslavi započnou hráčky Tigers Start98 svou pouť Extraligou.

O fúzi Tigers a Startu už toho bylo napsáno hodně. Období mezi sezónami bylo velmi turbulentní, ale nyní je čas vyběhnout na hřiště a začít se věnovat florbalu! Kádr holek přes léto opustilo mnoho zkušených hráček v čele s Nikolou Hermannovou, Ivet Hyršlovou či Martinou Frankovou i několik mladých talentovaných hvězdiček. Pár dní před startem soutěže pak tým přišel i o Elišku Chudou. Hlavní trenérka Karolína Šatalíková tak měla hodně práce se skládáním kádru a prostor se otevřel pro mladé hráčky, které svou kvalitu potvrzovaly v posledních letech v soutěžích dorostenek a juniorek.

Tým Tigers Start98 leto určitě nebude mít ambice na titul a cílem je především stabilizace, přesto v kádru najdeme několik zajímavých jmen, které bude zajímavé sledovat. Karolína Šatalíková je navíc známa svou perfektní prací s mladými či neznámými hráčkami a ve své kariéře již mnoho z nich dostala do reprezentačních výběrů. Tým se bude určitě spoléhat na brankářku juniorské reprezentace Kristýnu Janglovou, v poli pak bude odpovědnost ležet na kapitánce Kristýně Vejvodové, elitní střelkyni Kateřině Kovaříkové a těšit se můžeme i na vycházející hvězdy jako jsou Kateřina Fousová, Kristina Zlatníková či Veronika Belejová.

Tygřice svou pouť extraligovým dobrodružstvím začnou v sobotu v Mladé Boleslavi, kde se hraje od 17 hodin.