Po týdnu se muži představí dalšímu havířovskému soupeři. Tentokrát mají ale na programu výjezd na východ republiky v rámci 23. kola základní části. Zápas se Slovanem sehrají v sobotu od 16 hodin.

Podle postavení obou celků v tabulce lze jasně určit favorita utkání. Slovan se se ziskem pěti bodů nachází až na samém dně, Start má naproti tomu stabilní pozici ve středu tabulky.

V prvním vzájemném utkání se radovali Pražané, kteří na domácí půdě zapsali výhru 7:4.

Slovan ještě v této sezóně nezískal body mimo Havířov. Dvakrát obral soupeře o body na svém vlastním hřišti a další příděl zapsal v městském derby s Torpedem. V sobotu se tak Slezané pokusí získat další body z domácího prostředí a zmírnit ztrátu na 13. místo. Kunratice se mohou v případě výhry přiblížit sedmému místu.

22.1. | 16:00 | FAT PIPE Start98 Kunratice - Torpedo Havířov | VIDEO | ONLINE

OBECNÉ PODMÍNKY PRO ÚČASTNÍKY VSTUPUJÍCÍ DO HALY PŘI UTKÁNÍ
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
1) Děti do dosažení věku 12 let nemusí žádným způsobem prokazovat bezinfekčnost při vstupu do haly.
2) Všechny osoby ve věku 12 a více let, které budou vstupovat do haly při utkání či turnaji, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- Osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od ukončení očkovacího schématu uplynulo nejméně 14 dní:
- Osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní;
3) Některé skupiny osob mohou do haly vstupovat v případě, že absolvovaly nejdéle před 72 hodinami RT-PCR test s negativním výsledkem. Možnost prokázat se RT-PCR testem se vztahuje pouze na:
- Osoby do dosažení věku 18 let;
- Osoby, které mají zahájené očkování, jehož očkovací schéma ještě nebylo ukončeno nebo od ukončení očkovacího schématu ještě neuplynulo 14 dní;
- Osoby, které se nemohou ze zdravotních důvodů očkovat a tento důvod mají zaznamenán v Informačním systému infekčních nemocí ISIN;
Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/koronavirus


Autor: Karolína Laura Hornová
Foto: Start98 Kunratice