Druhou lednovou sobotu se muži vypraví do Ústí, kde odehrají 21. kolo základní části. Utkání proti druhému celku tabulky začne ve sportovní hale Sluneta v 19 hodin.

K prvnímu vzájemnému měření sil došlo v říjnu loňského roku. Kunratice tehdy na domácím hřišti připravily svým fanouškům senzační podívanou, když přehráli tým ze špice tabulky poměrem 7:3.

Už tuto sobotu budou moci na tento počin navázat. Nečeká je ale nic lehkého. Na horké ústecké půdě budou čelit druhému nejlepšímu útoku celé ligy. Ústí v této sezóně nasbíralo už 145 přesných zásahů, což je o 23 více než Start. Severočeši mají také nejpříznivější brankový rozdíl. V případě zisku tří bodů si Kunratice mohou pojistit osmé místo, Ústí zase může pomýšlet na nejvyšší pozici v tabulce.

8.1. | 19:00 | Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Kunratice | VIDEO | ONLINE

OBECNÉ PODMÍNKY PRO ÚČASTNÍKY VSTUPUJÍCÍ DO HALY PŘI UTKÁNÍ
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
1) Děti do dosažení věku 12 let nemusí žádným způsobem prokazovat bezinfekčnost při vstupu do haly.
2) Všechny osoby ve věku 12 a více let, které budou vstupovat do haly při utkání či turnaji, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- Osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od ukončení očkovacího schématu uplynulo nejméně 14 dní:
- Osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní;
3) Některé skupiny osob mohou do haly vstupovat v případě, že absolvovaly nejdéle před 72 hodinami RT-PCR test s negativním výsledkem. Možnost prokázat se RT-PCR testem se vztahuje pouze na:
- Osoby do dosažení věku 18 let;
- Osoby, které mají zahájené očkování, jehož očkovací schéma ještě nebylo ukončeno nebo od ukončení očkovacího schématu ještě neuplynulo 14 dní;
- Osoby, které se nemohou ze zdravotních důvodů očkovat a tento důvod mají zaznamenán v Informačním systému infekčních nemocí ISIN;
Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/koronavirus


Autor: Karolína Laura Hornová
Foto: Start98 Kunratice