Muži odehrají 22. kolo základní části netradičně na jihoměstské hale. Oba elitní týmy tak budou v akci hned po sobě, přičemž muži svůj duel zahájí v 18:30.

Kunratice budou čelit úspěšnějšímu z havířovských celků. Torpedo se ale momentálně i tak nachází mimo pozice, které zaručují účast ve vyřazovacích bojích. Na 11. příčce ztrácí propastných osm bodů na 10. Letku.

První vzájemné utkání z konce října minulého roku nedopadlo pro Start podle představ. Na horké havířovské půdě ztratil dva body po prohře v samostatných nájezdech. Dva body nechalo ve východním cípu republiky i Kladno, které taktéž padlo v nájezdech. Další lichotivý výsledek zaznamenali Slezané proti Bulldogs Brno, kterým senzačně sebrali dva body za výhru v prodloužení. Ba co víc, Havířovu se to dokonce povedlo v obou vzájemných zápasech.

Ve prospěch Startu by mohlo hrát, že Torpedo sehraje v pátek těžký zápas v rámci předehrávky 23. kola s Ústím, a za necelých 24 hodin nastoupí v Praze proti Kunraticím.

15.1. | 18:30 | FAT PIPE Start98 Kunratice - Torpedo Havířov | VIDEO | ONLINE

OBECNÉ PODMÍNKY PRO ÚČASTNÍKY VSTUPUJÍCÍ DO HALY PŘI UTKÁNÍ
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
1) Děti do dosažení věku 12 let nemusí žádným způsobem prokazovat bezinfekčnost při vstupu do haly.
2) Všechny osoby ve věku 12 a více let, které budou vstupovat do haly při utkání či turnaji, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- Osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od ukončení očkovacího schématu uplynulo nejméně 14 dní:
- Osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní;
3) Některé skupiny osob mohou do haly vstupovat v případě, že absolvovaly nejdéle před 72 hodinami RT-PCR test s negativním výsledkem. Možnost prokázat se RT-PCR testem se vztahuje pouze na:
- Osoby do dosažení věku 18 let;
- Osoby, které mají zahájené očkování, jehož očkovací schéma ještě nebylo ukončeno nebo od ukončení očkovacího schématu ještě neuplynulo 14 dní;
- Osoby, které se nemohou ze zdravotních důvodů očkovat a tento důvod mají zaznamenán v Informačním systému infekčních nemocí ISIN;
Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/koronavirus


Autor: Karolína Laura Hornová
Foto: Torpedo Havířov