Na startu nové sezóny přinášíme pro všechny členy klubu i jejich rodiče velkou novinkou. Touto novinkou je nový komunikační kanál klubu s názvem Členská sekce. Ta se v průběhu několika týdnů stane prakticky jediným komunikačním kanálem mezi klubem v čele s trenéry a hráči a jejich rodiči.

Duchovním otcem projektu je marketingový manažer David Podhráský, který nastiňuje hlavní cíle této novinky. "Hlavním cílem Členské sekce je zvýšení efektivity komunikace mezi klubem a jeho členy. Členové a samozřejmě jejich rodiče budou vědět, kam se obrátit a kde seženou veškeré informace o dění v kategorii i klubu. V souvisloti se zavedení členské sekce budou zrušeny všechny facebookové skupiny a podobná fóra, která tříštila komunikaci."

Členská sekce se navíc neustále vyvíjí a vylepšuje, což opět potvrzuje David Podhráský. "Nejsme zdaleka prvními kluby, které Členskou sekci zřídil. Dlouho jsme nad tím uvažovali, ale pozitivní zkušenosti ostatních klubů nás přesvědčili. Velkou výhodou je neustálé vylepšování Členské sekce podle potřeb jednotlivých klubů."

Dalším velkým krokem kupředu je i propojení s mobilní aplikací Telegram, díky čemuž můžete informace dostávat přímo do svého mobilního telefonu. "Chytrý mobilní telefon má dnes skoro každý a všichni jsme zvyklí do něj dostávat informace. Věřím, že i toto bude velký pokrok. Do budoucna by pak mohli zprávy z Členské sekce přijímat i další podobné aplikace."

A jak se do Členské sekce dostanete?

1) Z Členské sekce odešli na e-maily zákonného zástupce jednotlivých hráčů a hráček zvací e-maily. Pokud e-mail nedorazil ani jednomu ze zákonných zástupců, napište nám na klub@florbalchodov.cz a zjednáme nápravu.

2) Následně se zaregistrujete dle tohoto jednoduchého návodu a je to! Návod ZDE

3) Nezapomeňte si také stáhnout aplikaci Telegram a spárovat svůj mobilní telefon s Členskou sekcí

A co v Členské sekci naleznete?

1) Kompletní informace o kategorii (rozpis tréninků, rozpis zápasů, výsledky, atd..)

2) Komunikace trenérů k hráčům (informace, nominace, zrušené tréninky, atd..)

3) Kalendář nadhcázejících akcí týmu i klubu

4) Docházku

5) Důležité klubové dokumenty ke stažení

6) Přihlášky na klubové akce

7) Informace o platbách

8) Informace o zdravotních prohlídkách

9) Důležité klubové aktuality

Věříme, že s novou Členskou sekcí uděláme společně v celé Floorball Group další velký krok v historii našich klubů! Přejeme příjemné používání a v případě jakýchkoliv dotazů či návrhů na zlepšení pište na klub@florbalchodov.cz (hlavní administrátor Členské sekce pro FG).