Čtvrtfinálová série má za sebou první dva duely a dle papírových předpokladů vede nasazený Tatran. Start ovšem ukázal, že je schopen soupeře řádně potrápit. Musí se ovšem vyvarovat velkých chyb a výpadků v koncentraci.

26.2. | PSN Tatran Střešovice vs. FATPIPE Tigers Start98 Kunratice | 7:2 (3:1, 1:1, 3:0)

Do prvního utkání vstoupily tygřice dobře, ale po úvodním gólu Pěnkavové přišel bohužel útlum. Domácí hráčky převzaly otěže utkání a postupně si vybudovaly náskok až o tři branky. Následně se sice Startu podařilo snížit, ale to byl po hříchu poslední gól hostů. Zbytek zápasu se díky nepříliš vydařené finální fázi nesl v duchu trestání chyb tygřic. Tatran postupně nasázel další tři branky a úvodní dějství série ovládl pohodlným výsledkem 7:2.

Druhé vydání série přineslo napínavější podívanou, i když tomu zpočátku nic nenasvědčovalo. Start vstoupil do utkání prachbídně a nechal soupeře během prvních jedenácti minut odskočit do tříbrankového vedení. Až po prospaném úvodu se hostující hráčky vrátily do utkání a dokázaly snížit na rozdíl jediné branky. Druhá třetina přinesla prakticky totožný vývoj jako ta první a Tatran držel před poslední částí vedení 7:3. Závěrečných dvacet minut přineslo zlepšený výkon tygřic, ale ten nakonec stačil pouze na dílčí úspěch v podobě vyhrané třetiny.