Druhé utkání v tomto týdnu čeká ženy v sobotu od 15:30. V 18. kole vyzvou zelenobílý celek, který přijede na Jižní Město v pozici lépe postaveného týmu v tabulce.

Bohemians se nyní drží na páté příčce, kterou si vybojovaly i díky výhře nad Chodovem po samostatných nájezdech. Na čtvrtý Tatran ztrácí už ale devět bodů, k čemuž přispěla i ztráta tří bodů v zápase s Mladou Boleslaví.

V prvním vzájemném utkání na začátku sezóny Start podlehl Klokankám 3:8. Nyní má možnost svůj výkon napravit. Spoléhat bude na produktivní duo Balejová-Poláková, které se v posledních zápasech prezentuje skvělými výkony.

15.1. | 15:30 | FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FbŠ Bohemians | VIDEO | ONLINE

OBECNÉ PODMÍNKY PRO ÚČASTNÍKY VSTUPUJÍCÍ DO HALY PŘI UTKÁNÍ
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
1) Děti do dosažení věku 12 let nemusí žádným způsobem prokazovat bezinfekčnost při vstupu do haly.
2) Všechny osoby ve věku 12 a více let, které budou vstupovat do haly při utkání či turnaji, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- Osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od ukončení očkovacího schématu uplynulo nejméně 14 dní:
- Osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní;
3) Některé skupiny osob mohou do haly vstupovat v případě, že absolvovaly nejdéle před 72 hodinami RT-PCR test s negativním výsledkem. Možnost prokázat se RT-PCR testem se vztahuje pouze na:
- Osoby do dosažení věku 18 let;
- Osoby, které mají zahájené očkování, jehož očkovací schéma ještě nebylo ukončeno nebo od ukončení očkovacího schématu ještě neuplynulo 14 dní;
- Osoby, které se nemohou ze zdravotních důvodů očkovat a tento důvod mají zaznamenán v Informačním systému infekčních nemocí ISIN;
Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/koronavirus


Autor: Karolína Laura Hornová
Foto: Otakar Prášek - Pulver Foton