Ženy se netradičně představí na jihoměstské Jedenáctce ve všední den. V úterý budou v dohrávce 17.kola hostit od 19 hodin Mladou Boleslav.

Oba celky v této sezóně změřily síly už dvakrát a v obou případech zvítězily Pražanky jednogólovým rozdílem. První vzájemné utkání sehrály v osmifinále Poháru českého florbalu, které Tigers ovládly poměrem 4:3. O pár dnů později zapsal Start tři body do extraligové tabulky po výhře 3:2.

Soupeřky se budou muset obejít bez juniorské reprezentantky Karolíny Janatkové, která nově hájí barvy mistrovských Vítkovic. Tým z města automobilů tak přišel o svoji druhou nejproduktivnější hráčku. Boleslavi momentálně patří 10. příčka, přičemž má ale shodný počet bodů s devátými Židenicemi. Start se zase pomalu dotahuje na sedmé Panthers. V úterním zápase tak budou ve hře veledůležité tři body pro oba týmy.

11.1. | 19:00 | FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - MITEL Florbalová akademie MB | VIDEO | ONLINE

OBECNÉ PODMÍNKY PRO ÚČASTNÍKY VSTUPUJÍCÍ DO HALY PŘI UTKÁNÍ
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
1) Děti do dosažení věku 12 let nemusí žádným způsobem prokazovat bezinfekčnost při vstupu do haly.
2) Všechny osoby ve věku 12 a více let, které budou vstupovat do haly při utkání či turnaji, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- Osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od ukončení očkovacího schématu uplynulo nejméně 14 dní:
- Osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní;
3) Některé skupiny osob mohou do haly vstupovat v případě, že absolvovaly nejdéle před 72 hodinami RT-PCR test s negativním výsledkem. Možnost prokázat se RT-PCR testem se vztahuje pouze na:
- Osoby do dosažení věku 18 let;
- Osoby, které mají zahájené očkování, jehož očkovací schéma ještě nebylo ukončeno nebo od ukončení očkovacího schématu ještě neuplynulo 14 dní;
- Osoby, které se nemohou ze zdravotních důvodů očkovat a tento důvod mají zaznamenán v Informačním systému infekčních nemocí ISIN;
Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/koronavirus

Autor: Karolína Laura Hornová
Foto:
Otakar Prášek - Pulver Foton