Poslední zápas před vynucenou pauzou odehrály naše ženy na půdě FBK Jičín. Na sever Čech vyrazily ženy Startu s jasným cílem. Chtěly obrat soupeře ze spodku tabulky o všechny body, avšak to se povedlo pouze částečně.

V úvodu se dvakrát za sebou prosadila první formace a zdálo se, že Start vykročil do utkání správnou nohou. Slibný začátek však zastínila ztráta koncentrace, jež vyústila v několik hrubých chyb, které Jičín zkušeně dokázal potrestat.

Do druhého dějství se vstupovalo za nerozhodného stavu a Start po dvou rychlých gólech Kristiny Zlatníkové opět odskočil do dvoubrankového vedení. Poté se bohužel opakoval scénář předchozí třetiny a díky dalšímu polevení dovolily ženy soupeřkám skórovat dokonce třikrát a utkání otočit.

Navzdory poměrně vysoké produktivitě obou týmů padl v poslední třetině pouze jediný gól z hole Anežky Pěnkavové, který znamenal vyrovnání na 7:7, a utkání se tak rozhodovalo v prodloužení. Tam se však projevila zkušenost jičínských nejznatelněji a soupeř zasadil rozhodující úder. Osmý a vítězný gól padl 35 vteřin po začátku prodloužení a naše ženy tak braly z venkovního utkání pouze jeden bod.