Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 7 z celkem 7 článků.
Start98

Start98 na videoplatformě

Staňte se fanouškem týmu Start98 na platformě ceskyflorbal.tv! Při platbě v okně "koho jsem přišel sledovat?" prosím zaklikněte tým Start98 a podpořte nás. Děkujeme

Start98

SETKÁNÍ PREZIDENTŮ

Ve čtvrtek 3.11. se náš prezident Václav Buček zúčastnil tradičního setkání prezidentů extraligy žen a 1.ligy mužů. Na tomto setkání se projednávala aktuální témata jako jsou termínové listiny, úpravy pravidel, financování klubů a národní sportovní agentura, řešena byla také úprava formátu 1.ligy mužů.

Start98

POVINNÁ REGISTRACE PRO SLEDOVÁNÍ STREAMŮ

Pro sledování streamu z utkání extraligy žen a 1. ligy je nyní nutné se bezplatně zaregistrovat na novém webu Českého florbalu. ČF si od tohoto kroku slibuje zisk přesnějších dat týkajících se sledovanosti, na jejichž základě bude moci dále zkvalitňovat samotné vysílání a přinášet tak ještě více florbalové zábavy.

Start98

ZLATNÍKOVÁ VE FINÁLE MS!

Kiki Zlatníková si zahraje FINÁLE Mistrovství světa juniorek v polských Katowicích! Finále začíná v 16:00.

Start98

BRONZ Z CZECH OPEN 2022

Start slaví zisk dvou bronzových medailí v katgoriích MEN PRO a MEN U21 na jubilejním 30. ročníku mezinárodního turnaje Floorball Czech Open.

Start98

ZLATNÍKOVÁ V NOMINACI NA MS JUNIOREK!

Kiki Zlatníková se dostala do finální nominace na MS juniorek, které se odehraje v polských Katovicích. Gratulujeme a držíme palce!

Start98

MÁME NOVÝ WEB!

Díky spolupráci s eos media můžeme představit pro všechny Starťáky nový web, který prošel výraznou změnou a inovacemi.