Muži přivezli bod, ženy těsně padly

Další hrací víkend je za námi. Muži tentokrát přivezli 1 bod z Barrandova, kde hráli proti Orce, ženy těsně podlehly na hřišti SKV.

Špatně vstoupili muži do důležitého zápasu na hřišti Orky. Po 1. třetině prohrávali už 1:4. Ve 2. třetině však skóre vyrovnali a poslední část hry se stala přetahovanou, ve které každý tým vstřelil jednu branku. Utkání tak šlo do prodloužení, ve kterém šel Start do oslabení a Orka rozhodla.

Také Tygřicím se vstup do zápasu nepovedl. Sice brzy vedly, ale po 1. třetině už byl stav 1:3 a po 2. třetině dokonce 1:5. Holky pak vytáhly drápky a postupně umazávaly náskok soupeřek a v čase 59:17 se dotáhly na 4:5. Vyrovnávací branka bohužel už nepřišla a Tigers tak skončili bez bodu.