Související zápasy

Start98
48_20221119_090947.jpg

PREVIEW: Ženy se představí ve městě pohádky, muže čeká třaskavý souboj na Kladně

Oba elitní týmy mají před sebou venkovní utkání. Ženy jedou v neděli do Jičína, kde se od 16 hodin utkají s desátým celkem tabulky. Tentýž den se mužský tým vydá na Kladno. Oba celky dělí v tabulce jediný bod, takže lze očekávat napínavou bitvu. Zápas startuje v 18:00.

Ženy se utkají s jediným zbývajícím soupeřem, se kterým letos ještě nepoměřily síly. Jičín se momentálně nachází u dna tabulky. Na výhru čeká od 16. září, v pěti zápasech dokonce zapsal 11 či více obdržených branek. Velmi zkušený kádr ale není radno podceňovat, obzvlášť když se může stále spolehnout na Kristýnu Bachmaierovou a Gabrielu Žůrkovou, které letos dohromady nasbíraly už 35 kanadských bodů. 

Muži Startu budou chtít obhájit vítězství nad Kladnem, které slavili 17.9. v domácím prostředí. Tenkrát vyrovnaná bitva dopadla lépe pro Pražany, kteří urvali vítězství 7:6. Podobný průběh se očekává i tentokrát. Kladno v minulém kole ztratilo bod v Opavě, kde zlomilo Letku až v prodloužení, a před týdnem porazilo Znojmo. Start naopak čeká na příděl bodů už tři zápasy. Oba soupeře dělí v tabulce jediný bod, vítězný celek může teoreticky pomýšlet na posun až na šesté místo.