Související zápasy

Start98
23_20220920_130222.jpg

Tygřice čeká derby s Panterkami, muži vyrážejí na půdu Gullivers

Poslední zářijovou neděli budou v akci oba elitní týmy. Tigers čeká zápas v Rudné, kde nastoupí proti Panthers. Třetí kolo extraligy žen začne v 16 hodin. Mužský tým čeká výrazně delší výjezd, zavítá totiž na horkou brněnskou půdu, kde se v rámci čtvrtého kola střetne od 17 hodin se Sokoly.

Ženy čeká zápas s jedním ze tří celků, který v novém ročníku dosud nezískal ani bod. V minulém kole Panthers vysoko podlehly Jičínu, naše ženy naopak úspěšně otočily utkání s Libercem. Do derby tak půjdou lépe naladěny Tygřice. Panterky zaznamenaly před sezónou několik odchodů, v jejich kádru už nenajdeme například ofenzivní tahounky Markétu Valešovou a Markétu Žbánkovou. Návrat po zranění naopak hlásí zkušená kapitánka Anežka Slaná, která se vrací na extraligové palubovky po roční pauze.

Muže čeká výjezd na Moravu, kde se v brněnské hale VUT střetnou s Gullivers. Oba celky mají se dvěma výhrami a jednou prohrou vyrovnanou bilanci. Dvě příčky v tabulce je dělí jen díky lepšímu skóre Sokolů. Pohledem do statistik tak lze předpokládat, že půjde o vyrovnané utkání. Start bude mít možnost napravit reputaci z předchozího venkovního zápasu, Sokoli budou chtít navázat na první kolo, kdy rozstříleli doma Znojmo.