Tygřice vezou bod z Tatranu!

Atraktivní derby měly na programu v sobotu večer naše hráčky. Jejich soupeřem byl třetí tým tabulky Tatran Střešovice.

Domácí hráčky od úvodu byly těmi, kdo častěji ohrožoval soupeřovu branku, jako první však šly do vedení Tigers. Ve čtrnácté minutě otevřela skóre Tereza Hanzlíková. Radost naneštěstí trvala pouhých devatenáct vteřin, jelikož Tatranu se povedlo rychle srovnat. Úvodní dvacetiminutovka tak skončila vyrovnaným stavem.

Druhé třetině kralovaly brankářky, zejména naše Kristýna Janglová, která pochytala celkem třináct střel a jelikož neinkasovala ani ve dvou oslabeních svého týmu skončila prostřední perioda bez branek.

Závěrečná část zápasu začala pro naše hráčky skvěle, hned v první minutě se prosadila Eliška Poláková. Když o pár střídání později zvýšila na 1:3 Barbora Špačková bylo zaděláno na překvapení. Tatran však nesložil zbraně a zásluhou Vernerové a Korbelářové se do zápasu vrátil. Zisku tří bodů přiblížila Start dvě a půl minuty před koncem Kateřina Kovaříková. I tentokrát domácí hráčky dokázaly odpovědět a Vendula Beránková poslala zápas do prodloužení.

Z nastaveného času uběhlo pouze šestnáct vteřin než Michaela Mechlová hned z první šance vystřelila domácím bod navíc. Ženy sahaly ve Střešovicích po třech bodech, nakonec i přes skvělý výkon berou pouze bod.