Související zápas

Start98
BulldogsStart98
9:4(4:0,1:0,4:4)
so 4. 2. 2023 17:00 @ SH SportPoint Brno, 1. liga mužů, 24. kolo
78_20230202_102430.jpg

PREVIEW: Start míří na Moravu, čeká ho souboj s Bulldogs

Po úspěšném úterním klání mají muži na programu další soutěžní zápas. V sobotu odcestují do Brna, kde v 17 hodin rozehrají duel se třetím celkem tabulky.

První souboj s Bulldogs nedokázal Start dotáhnout do vítězného konce, ačkoli se prezentoval bojovným výkonem. Bojovat bude muset i tentokrát, s blížícím se koncem základní části má každý získaný bod cenu zlata. I když je pro sobotní zápas jasným favoritem Brno, pohledem na bilanci z posledních utkání nelze Startu odpírat šance. Pokud se budeme dívat na pět předchozích zápasů, zjistíme, že oba týmy zapsaly výhru nad Chomutovem a Znojmem a nezvládly zápas s Butchis. Brno ale na rozdíl od Startu senzačně podlehlo Letce. Bulldogs nicméně v této sezóně body se slabšími soupeři spíše neztrácí. Roli papírového favorita nenaplnili pouze ve zlomku zápasů, nepodařila se jim utkání s Gullivers, padli v Plzni a nevyšla jim již zmíněná odveta s Letkou. S týmy mimo elitní osmičku ale nezaváhali. 

Start bude stát proti silnému soupeři a ve hře budou tři body, které mohou buď pojistit pozici Pražanů v předkole play-off, nebo zažehnou naději Bulldogs na druhé místo.

Související články

Start98
77_20230131_210131.jpg

Muži udělali první krok na cestě do předkola, opět kraloval Hodík

Velmi důležité tři body získal Start v Chomutově, kde zvítězil 4:1. Karel Hodík čelil celkem 33 střelám a svým výkonem si vysloužil cenu za nejlepšího hráče utkání. Muži se díky dnešní výhře vyhoupli na 10. pozici, která znamená místo v předkole play-off.