Související zápasy

Start98
94_20230310_100008.jpg

PREVIEW: Tygřice mají na programu třetí a čtvrté čtvrtfinále

Po prvních dvou nezdařených zápasech mají ženy šanci na nápravu. O víkendu odehrají další dvě utkání čtvrtfinálové série. Zápasy bude opět hostit Jižní Město, v sobotu zápas začíná ve 20:00, v neděli se bude hrát od 18 hodin.

Čtvrtfinále má zatím jednoznačný průběh. Tigers inkasovaly v obou utkáních po devíti brankách, samy se naopak v útoku těžko prosazovaly. Jejich snahy hatila především vynikající Jana Christianová, jež se může pochlubit úspěšností zákroků ve výši 92,45 %. Výraznými postavami jsou na straně Chodova také Kristýna Belicová, která zaznamenala v obou zápasech čtyři branky a dvě asistence, a s ní i Marie Havlíčková, jež má na kontě čtyři asistence. Nejproduktivnější hráčka Startu Kateřina Kovaříková zapsala dosud jednu asistenci. 

Tygřice budou muset do dalších utkání zlepšit ofenzivu, což ví i kapitánka Kristýna Vejvodová.

„Série se zatím nevyvíjí tak, jak jsme si představovaly. Děláme spoustu zbytečných chyb v obraně, které soupeř trestá, do útoku se dostáváme minimálně a prohráváme osobní souboje. Druhý zápas série jsme herně zvládly o něco lépe než první, měly jsme více šancí, ale bohužel jsme nebyly schopné je proměnit. Doufám, že teď o víkendu vstoupíme do zápasů jinak, s větším nasazením, a sérii prodloužíme."

Přijďte ženám fandit na Jižní Město, nebo si pusťte videopřenos na stránkách TVCOM!

Související články

Start98