Související zápas

Start98
Start98Tatran
4:6(1:3,0:1,3:2)
ne 22. 1. 2023 17:00 @ SH Jižní Město, Extraliga žen, 18. kolo
69_20230119_201013.jpg

PREVIEW: Ženy čeká boj proti pražskému rivalovi, Jižní Město hostí derby s Tatranem

Po pauze jdou Tigers opět do akce. Jejich soupeřem bude v neděli Tatran Střešovice, který má za sebou neúspěšné vystoupení ve finále Poháru Českého florbalu. V prvním utkání Tigers dlouho sahaly po vítězství, nakonec ve Stodole padly až v prodloužení. Přijďte sledovat odvetu od 17 hodin přímo do haly!

Vysoká prohra s Vítkovicemi v úterním finále znamenala pro Tatran zisk stříbrných medailí v letošním ročníku Poháru. A ani poslední ligový zápas neodehrál střešovický celek dle očekávání. S Jičínem se trápil, utkání rozhodla až v páté minutě prodloužení Lucie Želízková. Dva zápasy předtím zvládl Tatran s přehledem, poradil si s Bohemians i Olomoucí. Když se podíváme ještě dále, najdeme sérii tří proher se třemi nejlepšími týmy tabulky. Střešovice mají ale shodný počet bodů s FBC Ostrava, takže je pro ně stále ve hře umístění v TOP 3 po základní části.

Start má před nedělním derby o poznání více času na regeneraci, konkrétně se jedná o 14 dní bez zápasového zatížení. Tygřice změřily na začátku ledna síly s Bulldogs, utkání však nezvládly dotáhnout do zdárného konce. Na konci minulého roku se ale ženy Startu nacházely v dobré formě. Zapsaly tři vítězství v řadě a jejich výkon podtrhuje 30 vstřelených branek ve třech utkáních. 

Derby nabídne kromě atraktivní florbalové podívané také divácké soutěže a dojde i na ocenění Vandy Šnajberkové, dlouholeté opory Tigers, jež nedávno nastoupila ke svému jubilejnímu stému zápasu základní části Extraligy žen. Nenechte si ujít nedělní utkání a dorazte v 17:00 na Jižní Město!

Související články

Start98