Tigers Start98 - ženyČlánky

Zobrazeno 21 až 30 z celkem 51 článků.

Tygřice vybojovaly v derby tři body, Panthers porazily 9:5

Ženy Startu vstoupily do zápasu v lepším tempu než hostující tým a v první třetině si vytvořily náskok 4:0. Ve zbylých 40 minutách ale jejich výkon postupně upadal, což dokázaly Panthers využít, a další dvě třetiny hrály s Tigers vyrovnaně. Vedení z první třetiny se nakonec ukázalo jako klíčové a ženy Startu díky tomu zapsaly tři body za vítězství 9:5.

PREVIEW: Muži vyzvou Aligators, ženy se představí pod Ještědem

První prosincová sobota nabídne dvojitou porci utkání elitních týmů. Muži se vydají na jih Moravy do Křenovic, kde se od 18 hodin utkají s Aligators Klobouky. Tygřice zamíří do Liberce, od 20 hodin budou na hale ZŠ Dobiášova čelit Crazy girls.

PREVIEW: Tygřice se pokusí překvapit lídra, muži hostí Gullivers

Neděle nabídne našim fanouškům bohatou podívanou. Už od 13 hodin se na hale Jedenáctka představí Tigers, které čeká duel s Vítkovicemi. Mužský tým nastoupí ke svému zápasu hned po skončení ženského klání, utká se od 17 hodin s Gullivers.

Tygřice zapisují další tři body, v Jičíně urvaly vítězství 6:4

Úspěšnou cestou za třemi body mají za sebou naše ženy. Utkání se ale rozhodně nevyvíjelo podle představ, protože to byl zpočátku Jičín, který diktoval průběh zápasu. Pražský celek ale předvedl další z mnoha svých pověstných obratů a ve třetí třetině už si své vedení pohlídal.