Zobrazeno 41 až 50 z celkem 63 článků.

Muži těsně podlehli Budějovicím, třígólové manko z první třetiny nesmazali

Mužský tým v domácím zápase těsně prohrál s Českými Budějovicemi. O vítězi se rozhodlo už v první třetině, kdy Štíři odskočili do tříbrankového vedení. Muži sice v následujících 40 minutách mocně dotahovali, nakonec jim ale jeden přesný zásah chyběl. Start tak zapsal těsnou porážku 2:3.

PREVIEW: Sváteční den ve znamení zápasů elitních týmů

17. listopad nebude letos jen svátkem studentů. Velký den budou mít i všichni fanoušci Startu, neboť se oba elitní týmy představí na Jižním Městě. Nejprve muži hostí České Budějovice, následně nastoupí ženy proti FbŠ Bohemians. V pauze mezi zápasy proběhne také autogramiáda stříbrných reprezentantů z mistrovství světa, na Jižní Město zavítá Tom Ondrušek, Filip Forman a Martin Kisugite.

PREVIEW: Tygřice jedou bojovat na Hanou, muži se představí na půdě Hattricku Brno

Oba elitní týmy se představí v neděli. Tygřice míří na půdu Olomouce, která zatím letos nepředvádí takové výkony, jaké se před sezónou čekaly. Charitativní utkání na podporu Člověka v tísni začíná v Čajkaréně v 15 hodin. Mužský tým vyráží do Brna, kde se střetne s aspirantem na postup, který ale zůstává poněkud za očekáváním. Zápas čtvrtého a šestého celku startuje v 18 hodin.

Muži nestačili na Bulldogs, o vítězi rozhodl až divoký závěr utkání

Start sehrál vyrovnané utkání se třetím celkem ligy. Domácí se ale po celý zápas nedokázali dostat do vedení. A ačkoli v čase 58:19 domácí snížili stav na 5:6, Bulldogs následně předvedli gólovou smršť. Během necelých dvou minut vstřelili tři branky, čímž Start definitivně zlomili. Muži doma padli poměrem 6:9.

PREVIEW: Starťácká neděle na Jižním Městě!

Nedělní program extraligy žen i 1. ligy mužů potěší všechny fanoušky Startu! Oba týmy se totiž odpoledne představí na Jižním Městě. Jako první nastoupí ženy k zápasu proti FBC Ostrava, který se rozehraje ve 14 hodin. Následně půjdou do akce i muži, kteří od 17 hodin hostí Bulldogs Brno.

PREVIEW: Muže čeká sváteční dvojboj. V pátek proti Letce, v neděli přivítají nováčka z Plzně

Ačkoli probíhá reprezentační pauza, bude i o tomto víkendu Start v akci. V pátek vyrazí na dlouhou cestu do Opavy, kde se od 19:15 utká s Letkou. Následně si muži dopřejí jeden den odpočinku a v neděli opět vyběhnou na hřiště. Tentokrát se představí na domácí palubovce. Hrát se bude od 14 hodin na Jedenáctce, kam přijede nováček soutěže FbC Plzeň.

PREVIEW: Tygřice hrají ve Střešovicích, muži hostí Chomutov

Ženy čeká další soupeř z kategorie těžkých vah. Tatran Střešovice momentálně drží třetí příčku v tabulce, body mu letos sebraly pouze týmy z úplného čela. Repríza loňského čtvrtfinále startuje v sobotu v 19 hodin, hrát se bude ve střešovické Stodole. Mužský tým bude hrát o den později. Na Jižním Městě přivítá od 14 hodin Chomutov, devátý celek tabulky. Zápas nabídne atraktivní podívanou, jelikož se bude hrát o veledůležité tři body.