Zobrazeno 21 až 30 z celkem 63 článků.

Muži v Brně neuspěli, Bulldogs rozhodli už v první třetině

Start se v souboji s velkým favoritem od začátku rozjížděl pomaleji, za což zaplatil čtyřmi inkasovanými brankami za první třetinu. Do utkání Pražané promluvili až 15 minut před koncem, v divoké přestřelce v závěru už ale manko nesmazali.

Muži udělali první krok na cestě do předkola, opět kraloval Hodík

Velmi důležité tři body získal Start v Chomutově, kde zvítězil 4:1. Karel Hodík čelil celkem 33 střelám a svým výkonem si vysloužil cenu za nejlepšího hráče utkání. Muži se díky dnešní výhře vyhoupli na 10. pozici, která znamená místo v předkole play-off.

Plzeň zlomila Start otočkou ve třetí třetině, pomohly čtyři góly za tři minuty

Vyrovnané utkání zůstávalo otevřené až do 48. minuty. Do té doby výborně chytající Karel Hodík ale nedokázal zastavit domácí gólostroj, který se zasloužil o čtyři slepené branky, a dokonalý obrat byl na světě. Start už nedokázal korigovat ani ve hře 6 na 3, zapsal porážku 1:5 a elitní osmička se mu vzdaluje.

Muži obrali Letku o dva body, utkání ovládli poměrem 8:7 po samostatných nájezdech

Domácí utkání se zprvu vyvíjelo pro Start špatně. Letka úspěšně trestala chyby a dostala se do vedení, ve druhé části se ale domácí dotáhli. O vítězi se i přes zběsilou přestřelku v závěru základní hrací doby nerozhodlo. Utkání dospělo až do nájezdů, rozhodující trefu zaznamenal po krásné kličce Matěj Netrefa.

V dohrávce muži přetlačili Znojmo a zapsali důležité vítězství

Odveta proti Znojmu se nesla ve znamení velkého počtu střel, oba týmy drželi svými výkony brankáři. Z duelu nakonec vyšel vítězně Karel Hodík, který svému týmu pomohl ke třem bodům za výhru 5:2. Výraznou postavou utkání byl také Martin Fenik, jenž zapsal už svůj 27. kanadský bod.